|
Hertz DSK 165.3
Кількість смуг: 2
Типорозмір: 6.5"(16.5см) Тип: Компонентна акустика Чутливість: 93 Усього 3888 грн
ХIТ!
ХIТ!
Новий
|
|
ХIТ!
ХIТ!
Klyde KL 4711 touch screen (серый)
Тип монитора: Встраиваемые мониторы
Размер дисплея: 7"(17.5cм) Усього 0 грн
ХIТ!
ХIТ!
ХIТ!
|
|
ХIТ!
ХIТ!
|
|
Новий
ХIТ!
Новий
|
|
ХIТ!
|
|
Візьміть в дорогу!
З ним простіше в будь-якій ситуації.
|
||
| Габаритные размеры (ШхВ(без подст.)/В(сподст.)хГ , мм) | 400х305/345х67 |
| Стереотюнер | Nicam/A2 |
| Телетекст, стр. | 100 |
| Количество каналов | 199 |
| Диагональ | 15,6" |
| Разре??ение | 1366X768 |
| Яркость | 250cd/m2 |
| Контраст | 500:1 |
| Угол обзора | Горизонталь: 90° /Вертикаль: 65° |
| Время отклика матриц | 8 |
| Поддержка HDMI | 480I; 480P; 576I; 576P; 720P; 1080I |
| Поддержка РС | 640x480; 800x600; 1024x768 |
| Система ??умопонижения | 2D |
| USB | - |
| Картридер | - |
| Язык меню | Русский, Английский |
| Таймер сна | + |
| Фиксированные установки | + |
| Эквалайзер | + |
| Динамики, Вт | 2х3Вт |
| VGA | + |
| HDMI | + |
| Композитный | + |
| S-Video | + |
| Scart | + |
| Компонент | - |
| Стерео аудио вход | + |
| Антенный | + |
| Нау??ники | + |
| Цифр. коаксиальный (SPDIF) | - |
| Напряжение питания | 100-240V 50/60Hz |

Підписка на"розсилку" заощаджує час і гроші
Остання розсилка «Як відеореєстратори допомагають економити на штрафах часу»