0
0 грнКошик порожній
Україномовна версія сайту знаходиться на фінальній стадії розробки та запрацює в найближчий час. Вибачаємося за незручності!

Повернення товару

Правила повернення/обміну товару, придбаного в інтернет магазині Autostudio

 

Правила повернення/обміну товару, придбаного в інтернет магазині Autostudio, регулюють відносини між покупцем - фізичною особою, фізичною особою-підприємцем, юридичною особою, що виникають у процесі повернення/обміну товару, придбаного в інтернет магазині Autostudio, у відповідність до норм "Громадянського кодексу України", закону України "Про захист прав споживачів", договору публічної оферти.

 

1. Категорії товарів, що підлягають поверненню/обміну.

1.1 Відповідно до ст. 9 закону України "Про захист прав споживачів" поверненню/обміну підлягає будь-який товар належної якості, придбаний в інтернет магазині Autostudio за дотримання одночасно всіх наступних умов: з моменту придбання минуло трохи більше 14 днів. Моментом набуття вважається момент переходу права власності на річ; збережено товарний вигляд виробу, упаковка, для товарів в одноразових (блістерних) упаковках - якщо упаковка не розкривалася, відсутні механічні пошкодження товару та його комплектуючих; збережено захисні плівки, заводські пломби на товарі; товар немає слідів експлуатації.

1.2 Поверненню/обміну підлягає товар неналежної якості за дотримання всіх перерахованих нижче умов, встановлених у ст.1, ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів": Товар має суттєву нестачу (термін визначений у п. 2.4 договору публічної оферти інтернет магазину Autostudio); суттєвий недолік виник до моменту покупки товару; факт наявності суттєвої нестачі товару зафіксовано в акті, складеному співробітниками Нової пошти, або у присутності співробітника інтернет магазину Autostudio (ч. 1 ст. 675, ч. 1 ст. 679 Цивільного кодексу України).

2. Терміни, умови та порядок (процес) повернення товарів належної та неналежної якості.

 

2.1 Для повернення/обміну необхідно відправити товар Новою поштою на відділення з якого було здійснено відправлення товару при замовленні та на ім'я представника магазину, який позначений як відправник товару без післяплати. Для отримання детальної інструкції щодо повернення/обміну товару належної якості зв'яжіться з нашим магазином за телефоном (044) 223-09-82 або напишіть на електронну пошту autostudio-kiev@ukr.net. Детальна інструкція надсилається в особистому повідомленні.

2.2 Після доставки товару на відділення Нової пошти товар проходить перевірку на відповідність вимогам п.1 цих правил протягом 1-2 робочих днів. У разі невідповідності зазначеним умовам товар до повернення/обміну не приймається та відправляється назад покупцю.

2.3 Після прийняття товару до повернення/обміну, співробітники інтернет магазину Autostudio зв'язуються з покупцем для уточнення реквізитів або даних для відправки заміни або повернення коштів. Обмін товару складає аналогічний товар чи товар, узгоджений як заміни з покупцем на вибір покупця. Можливий обмін товару з доплатою, у разі, якщо товар на заміну дорожчий за товар, що обмінюється, а також з компенсацією різниці ціни, у разі, якщо товар на заміну дешевший за товар, що обмінюється. Заміна товару відправляється у день прийняття товару до обміну чи наступного робочого дня.

2.4 Відповідно до ст. 707 Цивільного кодексу, при обміні/поверненні товару належної якості транспортні витрати оплачуються покупцем. Якщо відправка по Новій пошті оформлена з оплатою доставки одержувачем, суму доставки буде вираховано з суми до повернення або додано до суми доплати.

 

3. Місце, де можна зробити повернення/обмін товару. Відповідно до ст. 707 Цивільного кодексу України повернення/обмін товару належної та неналежної якості можна зробити за місцем покупки – в офісі інтернет магазину Autostudio за адресою: вул. Миколи Грінченка 18, Офіс 555, м.Київ, 03039,Україна. Також повернення/обмін товару можна зробити, відправивши Новою поштою до відділення, з якого відправлявся товар покупцю.

 

4. Терміни та умови повернення коштів. Повернення коштів здійснюється протягом робітника після прийняття товару до повернення. Повернення коштів здійснюється за реквізитами банківської картки одержувача або його довіреної особи, або іншим погодженим із покупцем способом. Реквізити для повернення коштів узгоджуються з покупцем співробітниками інтернет магазину в телефонній розмові, або електронними повідомленнями, або в електронному листі або іншим зручним для покупця способом.